Μενού Χρήστη  

   

Ανακοινώθηκαν από την Ε.Μ.Ε. τα αποτελέσματα του Θαλή. Λόγω των γνωστών ιδιαιτεροτήτων της φετινής χρονιάς, οι διακριθέντες μαθητές θα διαγωνιστούν απευθείας στον Αρχιμήδη. Οι Χανιώτες, όπως και οι υπόλοιποι από την Κρήτη,  θα διαγωνιστούν στο Ηράκλειο, στο 4ο ΓΕΛ, το Σάββατο 5 Ιουνίου, στις 10:00.

Από το νομό Χανίων διακρίθηκαν οι:

  ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ   Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
  ΖΙΛΙΝΣΚΑΣ ΖΙΛΒΙΝΑΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ   Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ
  ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ   Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
  ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ   Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
  ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ   Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
  ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ   Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
  ΜΠΑΣΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ   Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ
  ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ   Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ   Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
  ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ   Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ
  ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ   Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ
  ΤΣΟΥΡΒΕΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ   Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ

Μπράβο παιδιά! Ευχόμαστε καλή συνέχεια!

Ανακοινώθηκαν οι ώρες διεξαγωγής του φετινού Πυθαγόρα. Μπορείτε να τις δείτε εδώ, (και εδώ) όπως και άλλες ενημερώσεις αλλά και νέα που μπορεί να προκύψουν.

 

Αγαπητοί μαθητές γονείς, συνάδελφοι της πρωτοβάθμιας και της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης,

Θα έχετε ίσως ενημερωθεί για τη διεξαγωγή από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία του διαγωνισμού "Πυθαγόρας". Καθώς πλησιάζει η ημερομηνία διεξαγωγής του (3 Απριλίου), θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για τα βήματα που πρέπει να γίνουν ώστε να συμμετάσχουν όσοι μαθητές το επιθυμούν:

1. Τα σχολεία ενημερώνουν τους μαθητές και ορίζουν κάποιον υπεύθυνο για συλλογή των συμμετοχών.

2. Οι μαθητές δηλώνουν συμμετοχή στον υπεύθυνο, του παραδίδουν υπογεγραμμένη τη γονική συναίνεση συμμετοχής και τη συνδρομή (10 ευρώ).

3. Επιλέγεται το εξεταστικό κέντρο μέσω του οποίου θα διαγωνιστούν οι μαθητές. Για την Κρήτη, τα εξεταστικά κέντρα (προς το παρόν τουλάχιστον) είναι το Παράρτημα Χανίων της ΕΜΕ και το 11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων.  Για όσους μαθητές επιλεγεί το Παράρτημα Χανίων της ΕΜΕ, η διαδικασία συνεχίζεται ως εξής:

4. Ο υπεύθυνος μαζεύει τα χρήματα, τις δηλώσεις γονικής συναίνεσης και καταγράφει σε ένα υπολογιστικό φύλλο τα στοιχεία των μαθητών (Επώνυμο, Όνομα, Πατρώνυμο, email κηδεμόνα, Τηλέφωνο, Φύλο, Τάξη και Σχολείο).

5. Αποστέλλει τον κατάλογο στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., και έρχεται σε επικοινωνία με τον κο Γαρεδάκη Κωνσταντίνο για τα υπόλοιπα.

6. Το σχολείο ή ο υπεύθυνος παραλαμβάνει από το εξεταστικό κέντρο τους κωδικούς των μαθητών και τους διανέμει.

7. Οι μαθητές μπαίνουν με τους κωδικούς τους στην πλατφόρμα του διαγωνισμού, την προγραμματισμένη μέρα και ώρα, προκειμένου να διαγωνιστούν.

Για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με τον πρόεδρο του Παραρτήματος, κο Γαρεδάκη Κωνσταντίνο, στο τηλέφωνο 6976992542 ή στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

 

Μπορείτε να βρείτε τη δήλωση Γονικής Συναίνεσης εδώ.

Ανακοινώθηκαν σήμερα στην ιστοσελίδα μας τα ονόματα των 77 συνολικά μαθητών Δημοτικού και Γυμνασίου που διακρίθηκαν στον νέο διαγωνισμό της ΕΜΕ που διεξήχθη για πρώτη φορά στa Χανιά και σε όλη την Ελλάδα στις 15 Φεβρουαρίου 2020. Συμμετείχαν συνολικά 350 περίπου μαθητές από το Νομό μας Συγχαρητήρια σε όλους τους διακριθέντες αλλά και όλους όσους συμμετείχαν. Επίσης ένα πολυ μεγάλο ευχαριστω σε όλους όσους συνετέλεσαν από το περίσσευμα χρόνου και ψυχής, να γίνει το εγχείρημα αυτό.
Στοιχεία μαθητή
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 34 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
2 9 ΓΕΡΟΣΤΑΜΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 9 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
3 52 ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
4 72 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 11 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
5 4 ΑΡΕΤΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΕΛΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 11 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
6 45 ΝΙΚΟΥ ΔΑΝΑΗ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
7 62 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ ΠΑΥΛΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
8 23 ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 15 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
9 50 ΞΥΝΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 11 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
10 55 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
11 56 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
12 70 ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΙΓΝΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11 ΔΣ Ομάδα 1 Β Δημοτικού
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 103 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11 ΔΣ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
2 132 ΠΕΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
3 141 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11 ΔΣ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
4 87 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13 ΔΣ ΧΑΝΙΩΝ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
5 104 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
6 83 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
7 135 ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 11 ΔΣ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
8 94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
9 114 ΜΠΟΛΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 11 ΔΣ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
10 124 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ Ομάδα 2 Γ Δημοτικού
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 185 ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΊΔΗΣ-ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΔΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
2 195 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΔΣ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
3 198 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΔΟΜΗΝΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
4 189 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
5 492 ΛΕΙΒΑΔΕΙΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ο Δημοτικό Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
6 203 ΜΠΟΣΚΟ ΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΙΟΣ 11 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
7 208 ΝΤΟΥΜΠΑΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
8 217 ΠΕΙΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΒΑΡΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 4 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
9 240 ΣΧΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
10 241 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
11 152 ΑΝΔΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
12 188 ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ ΑΛΚΥΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
13 220 ΠΙΤΣΙΓΑΥΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
14 200 ΜΑΥΡΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 13 ΔΣ Ομάδα 2 Δ Δημοτικού
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 308 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 8 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
2 280 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
3 339 ΠΕΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
4 259 ΒΕΓΛΙΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
5 311 ΜΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
6 319 ΜΠΡΟΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
7 356 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1 ΔΣ ΣΟΥΔΑΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
8 283 ΚΑΥΚΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
9 303 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
10 313 ΜΠΙΑΝΤΣΑΡΝΤΙ ΣΟΦΙΑ ΜΑΤΤΕΟ 10 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
11 333 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
12 266 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΖΗΣΗΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
13 305 ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
14 320 ΝΑΝΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
15 260 ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΔΣ ΣΟΥΔΑΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
16 268 ΕΛΛΗΝΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 8 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
17 334 ΠΑΠΑΤΖΙΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
18 348 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
19 365 ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΧΧΙΛΕΥΣ 11 ΔΣ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
20 368 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΣ ΑΓΡΟΚΗΠΙΟΥ Ομάδα 3 Ε Δημοτικού
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 425 ΜΗΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΣ ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΥ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
2 441 ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
3 410 ΚΡΑΣΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΣΗΦ 15 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
4 391 ΓΡΥΛΛΑΚΗ-ΔΑΛΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
5 405 ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΟΥ-ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΔΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
6 411 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 10 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
7 460 ΤΡΙΛΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΣ ΑΓΡΟΚΗΠΙΟΥ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
8 474 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
9 381 ΑΝΔΡΕΔΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
10 385 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
11 393 ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΗΣΗΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
12 398 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15 ΔΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
13 413 ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
14 423 ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
15 461 ΤΣΑΛΑΤΣΑΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΗΛΙΑΣ 1 ΔΣ ΣΟΥΔΑΣ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
16 475 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2 ΔΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ Ομάδα 3 ΣΤ Δημοτικού
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 477 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2 ΓΥΜΝ ΧΑΝΙΩΝ Ομάδα 4 Α Γυμνασίου
2 481 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ Ομάδα 4 Α Γυμνασίου
3 482 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΔΑ Ομάδα 4 Α Γυμνασίου
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 487 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΧΑΝΙΩΝ Ομάδα 5 Β Γυμνασίου
ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΤΗ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης Ομάδα ΤΑΞΗ
1 488 ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝ Ομάδα 6 Γ Γυμνασίου
   
© Παράρτημά Χανίων Ε.Μ.Ε.