Χορηγοί  

   

Μενού Χρήστη  

   

Το Σάββατο 20 Ιουνίου 2015 στις 19:00 θα πραγματοποιηθεί η καθιερωμένη ετήσια Βράβευση των μαθητών που διακρίθηκαν στους πανελλήνιους και τοποικούς διαγωνισμούς της Ε.Μ.Ε.

Σας περιμένουμε στο Πνευματικό Κέντρο Χανίων, να τιμήσουμε τα παιδιά για την προσπάθειά τους.

Οι μαθητές που διακρίθηκαν φέτος είναι:

Διάκριση Επώνυμο Όνομα Σχολείο
ΣΤ' Δημοτικού      
1ο Βραβείο Μπασιά Ειρήνη ΔΣ Αγροκηπίου
2ο Βραβείο Θεοδωράκης Γιάννης 3ο ΔΣ Χανίων
Στριλάκου Ευφροσύνη 1ο ΔΣ Μουρνιών
3ο Βραβείο Πετράκης Φάνης 9ο ΔΣ Χανίων
1ος Έπαινος Δασκουλίδου Βασιλική ΔΣ Βαμβακόπουλου
Σάλτα Δανάη 10ο ΔΣ Χανίων
2ος Έπαινος Κοκκινάκης Νίκος 10ο ΔΣ Χανίων
Τζιμπουκάκης Παύλος 1ο ΔΣ Κουνουπιδιανών
Τρικάκη Κατερίνα – Ελπίδα ΔΣ Βαμβακόπουλου
3ος Έπαινος Μαρκουλάκης Γιάννης 2ο ΔΣ Γαλατά
Μπουζάκης Κώστας 10ο ΔΣ Χανίων
Χριστοπούλου Ανναλίνα 2ο ΔΣ Κουνουπιδιανών
Α΄Γυμνασίου
Α΄ Βραβείο Μαρκετάκης Ιωάννης 6ο Γυμνάσιο Χανίων
Β΄ Βραβείο Μπικάκη Σταυρούλα 7ο Γυμνάσιο Χανίων
Γ΄ Βραβείο Αγγελάκη Φιλίππα Γυμνάσιο Πλατανιά
  Μαρινάκης Αναστάσιος 6ο Γυμνάσιο Χανίων
  Μπουζουνιεράκη Αθηνά 7ο Γυμνάσιο Χανίων
Α΄Έπαινος Αζάς Λεωνίδας Γυμνάσιο Κουνουπιδιανών
  Αθανασάκης Νίκος Γυμνάσιο Κουνουπιδιανών
  Μοχάμαντ Ελευθέριος Γυμνάσιο Αλικιανού
  Παντελάκης Στέλιος 1ο Γυμνάσιο Κισσάμου
Β΄Έπαινος Γρηγορούδης Νικόλαος 6ο Γυμνάσιο Χανίων
  Μπαγουράκης Άγγελος Γυμνάσιο Ν. Κυδωνίας
  Φραδελάκη Άννα-Μαρία 7ο Γυμνάσιο Χανίων
  Χομπιτάκης Κωνσταντίνος Γυμνάσιο Ν. Κυδωνίας
Γ΄ Έπαινος Κουμανδράκη Δήμητρα 2ο Γυμνάσιο Χανίων
  Παπαμιχελάκης Δημήτριος 2ο Γυμνάσιο Χανίων
  Σέγκος Βασίλειος 2ο Γυμνάσιο Χανίων
  Φιωτοδημητράκη Ευτυχία Γυμνάσιο Κολυμβαρίου
Β' Γυμνασίου
1ο Βραβείο ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΝΩΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ
2ο Βραβείο ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
3ο Βραβείο ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ
Έπαινος ΜΠΥΡΑΚΗ ΣΤΕΛΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Έπαινος ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Έπαινος ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΑΚΩΒΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ελ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
Έπαινος ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Έπαινος ΓΗΡΟΥΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Γ' Γυμνασίου
1ο Βραβείο ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
2ο Βραβείο ΦΡΑΓΚΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
3ο Βραβείο ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΝΩΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΝΙΛΣΕΝ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Έπαινος ΤΖΟΥΒΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Έπαινος ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Έπαινος ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Α΄Λυκείου
1ο Βραβείο ΔΙΓΑΛΑΚΗ ΚΟΡΙΝΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
2ο Βραβείο ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3ο Βραβείο ΦΡΑΓΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΜΠΑΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΤΩΝΙ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΚΑΦΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Έπαινος ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Έπαινος ΑΝΩΜΕΡΙΑΝΑΚΗ ΞΕΝΙΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Β΄ Λυκείου
1ο Βραβείο ΚΟΥΤΟΥΡΑΤΣΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
2ο Βραβείο ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
3ο Βραβείο ΤΣΙΝΑ ΑΡΜΑΝΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Έπαινος ΚΟΛΟΜΒΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΖΟΥΜΠΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΤΑΖΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΑΚΗ ΒΕΤΑ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Έπαινος ΔΑΜΙΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΡΕΑ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΝΑΞΑΚΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Έπαινος ΚΑΛΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΜΠΟΤΟΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Έπαινος ΦΡΑΓΚΟΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΙΚΑΕΛΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Γ' Λυκείου
1ο Βραβείο ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2ο Βραβείο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
3ο Βραβείο ΚΑΦΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Έπαινος ΨΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
   
© Παράρτημά Χανίων Ε.Μ.Ε.