Χορηγοί  

   

Μενού Χρήστη  

   

Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές που έλαβαν μέρος στον 16ο Τοπικό Διαγωνισμό Μαθηματικών για μαθητές Στ' Δημοτικού, για την προσπάθειά τους. Οι μαθητές που διακρίθηκαν είναι οι παρακάτω:

Διάκριση Ονοματεπώνυμο Δημοτικό
1ο Βραβείο ΚΑΡΑΠΑ ΑΘΗΝΑ 13ο ΧΑΝΙΩΝ
1ο Βραβείο ΣΗΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 13ο ΧΑΝΙΩΝ
2ο Βραβείο ΖΙΛΙΝΣΚΑΣ ΖΙΛΒΙΝΑΣ ΒΑΜΟΥ
3ο Βραβείο ΒΑΝΤΑΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΣΚΙΝΕ - ΦΟΥΡΝΕ
3ο Βραβείο ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΚΛΕΙΩ 1ο ΧΑΝΙΩΝ
1ος Έπαινος ΜΑΥΡΙΛΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΧΑΝΙΩΝ
1ος Έπαινος ΠΕΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
2ος Έπαινος ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΒΑΜΟΥ
2ος Έπαινος ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 10ο ΧΑΝΙΩΝ
2ος Έπαινος ΛΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 10ο ΧΑΝΙΩΝ
2ος Έπαινος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) 8ο ΧΑΝΙΩΝ
2ος Έπαινος ΜΠΟΥΝΤΑ ΜΙΡΕΛΑ 10ο ΧΑΝΙΩΝ
3ος Έπαινος ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
3ος Έπαινος ΓΟΥΛΕΡΜΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 12ο ΧΑΝΙΩΝ
3ος Έπαινος ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΧΑΝΙΩΝ
3ος Έπαινος ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 13ο ΧΑΝΙΩΝ
3ος Έπαινος ΧΑΒΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο ΧΑΝΙΩΝ

Ευχόμαστε στα παιδιά να έχουν πάντα επιτυχίες!

Ανακοινώνεται ότι από τους μαθητές που διαγωνίστηκαν στον 5ο τοπικό διαγωνισμό για μαθητές Α΄ Γυμνασίου "Σταμάτης Μπάτσης", διακρίθηκαν οι παρακάτω:

Διάκριση Ονοματεπώνυμο Γυμνάσιο
1ο Βραβείο ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 6ο ΧΑΝΙΩΝ
1ο Βραβείο ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΟΥΔΑΣ
2ο Βραβείο ΑΛΙΝΕΤΖΑΝΤ ΜΕΛΙΝΑ ΣΟΥΔΑΣ
2ο Βραβείο ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7ο ΧΑΝΙΩΝ
3ο Βραβείο ΚΟΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΟΥΔΑΣ
3ο Βραβείο ΨΥΧΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
Έπαινος ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΧΑΝΙΩΝ
Έπαινος ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
Έπαινος ΧΩΜΑΤΑ ΘΕΟΦΑΝΩ ΣΟΥΔΑΣ
Εύφημος Μνεία ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΧΑΝΙΩΝ
Εύφημος Μνεία ΤΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3ο ΧΑΝΙΩΝ
Εύφημος Μνεία ΤΣΟΥΡΒΕΛΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΧΑΝΙΩΝ

Μπράβο  παιδιά! Πάντα επιτυχίες!

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές που προσήλθαν στο διαγωνισμό και προσπάθησαν. Ανεξάρτητα με το αν διακρίθηκαν ή όχι, η εμπειρία που αποκόμισαν είναι σημαντική.

Οι μαθητές που διακρίθηκαν είναι:

Διάκριση Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο
Α΄Βραβείο Πυροβολάκης Χρήστος Χρήστος 2ο Δ.Σ. Σούδας
  Σαρτζετάκη Ευγενία Ιωάννης Δ.Σ. Παλαιόχωρας
  Τόλης Απόστολος Κων/νος 12ο Δ.Σ. Χανίων
Β΄Βραβείο Νικητάκης Μάνος - Στέλιος Γρηγόριος 1ο Δ.Σ. Ν. Κυδωνίας
  Χατζηπαναγιώτου Ασημένια Εμμανουήλ 13ο Δ.Σ. Χανίων
Γ' Βραβείο
Κουκιανάκη Ελένη Ανδρέας Δ.Σ. Τσικαλαριών
  Παλιεράκη Λυδία Βασίλειος 19ο Δ.Σ. Χανίων
Έπαινος Αθουσάκης Σπύρος Γεώργιος 8ο Δ.Σ. Χανίων
  Αρχοντάκης - Παπαδάκης Έκτωρ - Γεώργιος Εμμανουήλ Δ.Σ. Βάμου
  Βολουδάκη Μαρία Γεώργιος 13ο Δ.Σ. Χανίων
  Κουντουράκη Μαρίνα Ευάγγελος 1ο Δ.Σ. Χανίων
  Λιτσαρδάκης Γιώργος Νικόλαος Δ.Σ. Παλαιόχωρας
  Μπέιλι Μάργκο Stuart 8ο Δ.Σ. Χανίων 
  Παπαδάκης Ανδρέας Παναγιώτης ΔΔ.Μ.Ν 
  Σκυλουράκη Χριστίνα - Ιωάννα Ευστράτιος  2ο Δ.Σ. Κουνουπιδιανών
  Τσαγκαράκη Ζωή Νικόλαος 1ο Δ.Σ. Ν. Κυδωνίας
  Τσουρβελούδη Βασιλική Νικόλαος 8ο Δ.Σ. Χανίων
  Φυτράκης Μιχάλης Ιωάννης 1ο Δ.Σ. Χανίων 

Ενημέρωση: Υπήρξε τροποποίηση στον πίνακα σε σχέση με την αρχική μορφή του, καθώς από λάθος αποδόθηκε στον Πυροβολάκη Χρήστο Έπαινος ως διάκριση, αντί του Α' Βραβείου.

Ανακοινώνονται τα ονόματα των μαθητών που διακρίθηκαν στον φετινό (4ο) τοπικό διαγωνισμό μαθηματικών για την Α΄ Γυμνασίου, που διοργάνωσε το Παράρτημά Χανίων της ΕΜΕ. Συγχαρητήρια στα παιδιά και τους ευχόμαστε να έχουν πάντα επιτυχίες.

Διάκριση  Επώνυμο Όνομα  Σχολείο
Α΄ Βραβείο  Θεοδωράκης Γιάννης  2ο Γυμνάσιο Χανίων
   Μπασιά Ειρήνη  6ο Γυμνάσιο Χανίων 
   Στριλάκου Ευφροσύνη  2ο Γυμνάσιο Ελ. Βενιζέλου
 Β΄ Βραβείο  Αγκάλλι Αλέξανδρος  1ο Γυμνάσιο Κισσάμου
   Βαμβακίδης Θεοφάνης  7ο Γυμνάσιο Χανίων
   Μπουρμπάκη Δέσποινα  1ο Γυμνάσιο Ελ. Βενιζέλου
   Σάλτα Δανάη  7ο Γυμνάσιο Χανίων
   Τριπόδης Μανώλης  Γυμνάσιο Ν. Κυδωνίας
Γ΄ Βραβείο  Αλυγιζάκης Σπύρος  Γυμνάσιο Ν. Κυδωνίας
   Γιαννουλάκης Βαγγέλης  1ο Γυμνάσιο Κουνουπιδιανών
   Καφαντάρης Στέφανος  6ο Γυμνάσιο Χανίων
   Μαρκουλάκης Γιάννης  Γυμνάσιο Δαράτσου
   Μεθυμάκης Μίνωας  2ο Γυμνάσιο Χανίων
   Παπαδάκης Γιώργος  2ο Γυμνάσιο Χανίων
   Πέστοβ Αρσένης  3ο Γυμνάσιο Χανίων
   Τσουρβελούδης Χρήστος  2ο Γυμνάσιο Χανίων
   Χίνος Παντελής  2ο Γυμνάσιο Χανίων

Ανακοινώνεται ότι οι μαθητές που διακρίθηκαν στον 15ο Τοπικό Διαγωνισμό Μαθηματικών για μαθητές της Στ΄Δημοτικού είναι οι παρακάτω:

Διάκριση Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο
1ο Βραβείο Μπασιά Ειρήνη Λουκάς ΔΣ Αγροκηπίου
2ο Βραβείο Θεοδωράκης Γιάννης Μιχάλης 3ο ΔΣ Χανίων
Στριλάκου Ευφροσύνη Αθανάσιος 1ο ΔΣ Μουρνιών
3ο Βραβείο Πετράκης Φάνης Ευτύχης 9ο ΔΣ Χανίων
1ος Έπαινος Δασκουλίδου Βασιλική Γεώργιος ΔΣ Βαμβακόπουλου
Σάλτα Δανάη Βασίλειος 10ο ΔΣ Χανίων
2ος Έπαινος Κοκκινάκης Νίκος Ιωάννης 10ο ΔΣ Χανίων
Τζιμπουκάκης Παύλος Ελευθέριος 1ο ΔΣ Κουνουπιδιανών
Τρικάκη Κατερίνα – Ελπίδα Γεώργιος ΔΣ Βαμβακόπουλου
3ος Έπαινος Μαρκουλάκης Γιάννης Κυριάκος 2ο ΔΣ Γαλατά
Μπουζάκης Κώστας Ηλίας 10ο ΔΣ Χανίων
Χριστοπούλου Ανναλίνα Διονύσης 2ο ΔΣ Κουνουπιδιανών

Ευχόμαστε να έχετε πάντα επιτυχίες παιδιά!

Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές που ήρθαν να διαγωνιστούν στον τοπικό διαγωνισμό της Α΄ Γυμνασίου και ανακοινώνουμε ότι διακρίθηκαν οι παρακάτω:

Διάκριση Όνομα Επώνυμο Πατρώνυμο Σχολείο
Α΄ Βραβείο Μαρκετάκης Ιωάννης Γεώργιος 6ο Γυμνάσιο Χανίων
Β΄ Βραβείο Μπικάκη Σταυρούλα Μιχαήλ 7ο Γυμνάσιο Χανίων
Γ΄ Βραβείο Αγγελάκη Φιλίππα Γεώργιος Γυμνάσιο Πλατανιά
  Μαρινάκης Αναστάσιος Ιωάννης 6ο Γυμνάσιο Χανίων
  Μπουζουνιεράκη Αθηνά Εμμανουήλ 7ο Γυμνάσιο Χανίων
Α΄Έπαινος Αζάς Λεωνίδας Αθανάσιος Γυμνάσιο Κουνουπιδιανών
  Αθανασάκης Νίκος Αντώνιος Γυμνάσιο Κουνουπιδιανών
  Μοχάμαντ Ελευθέριος Αντώνιος Γυμνάσιο Αλικιανού
  Παντελάκης Στέλιος Ιωάννης 1ο Γυμνάσιο Κισσάμου
Β΄Έπαινος Γρηγορούδης Νικόλαος Ευάγγελος 6ο Γυμνάσιο Χανίων
  Μπαγουράκης Άγγελος Αθανάσιος Γυμνάσιο Ν. Κυδωνίας
  Φραδελάκη Άννα-Μαρία Εμμανουήλ 7ο Γυμνάσιο Χανίων
  Χομπιτάκης Κωνσταντίνος Ιωάννης Γυμνάσιο Ν. Κυδωνίας
Γ΄ Έπαινος Κουμανδράκη Δήμητρα Μιχαήλ 2ο Γυμνάσιο Χανίων
  Παπαμιχελάκης Δημήτριος Ηλίας 2ο Γυμνάσιο Χανίων
  Σέγκος Βασίλειος Εμμανουήλ 2ο Γυμνάσιο Χανίων
  Φιωτοδημητράκη Ευτυχία Γεώργιος Γυμνάσιο Κολυμβαρίου

Ανακοινώνονται τα ονόματα των μαθητών που διακρίθηκαν στον 14ο τοπικό διαγωνισμό μαθηματικών για μαθητές ΣΤ΄ Δημοτικού, που διοργανώνει το Παράρτημά μας:

Διάκριση Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο
Α' Βραβείο Μπικάκη Σταυρούλα Μιχάλης 11ο Δ.Σ. Χανίων
Β' Βραβείο Μαρινάκης Αναστάσιος Ιωάννης 13ο Δ.Σ. Χανίων
Β' Βραβείο Τζουγανάκης Στέλιος Περικλής 2ο Δ.Σ Κισσάμου
Γ' Βραβείο Καφαντάρη Τατιάνα Στέφανος 13ο Δ.Σ. Χανίων
Γ' Βραβείο Φραγγεδάκη Αναστασία Αιμίλιος 14ο Δ.Σ. Χανίων
Α' Έπαινος Μαρινάκης Δημήτρης Ιωάννης 9ο Δ.Σ. Χανίων
Α' Έπαινος Μαρκετάκης Ιωάννης Γεώργιος 13ο Δ.Σ. Χανίων
Α' Έπαινος Μπουζουνιεράκη Αθηνά Εμμανουήλ 9ο Δ.Σ. Χανίων
Α' Έπαινος Τριπόδη Ευαγγελία Ιωάννης 2ο Δ.Σ. Ν. Κυδωνίας
Β' Έπαινος Μιχελάκης Σπύρος Χρήστος 3ο Δ.Σ. Χανίων
Β' Έπαινος Τσίνα Ερμής Άλκης 13ο Δ.Σ. Χανίων
Γ' Έπαινος Αγγελάκη Φιλίππα Γεώργιος Δ.Σ. Πλατανιά
Γ' Έπαινος Ζαννή Ευτυχία Θεόδωρος Δ.Σ. Βάμου
Γ' Έπαινος Κουκουβιτάκη Μιράντα Χρίστος 14ο Δ.Σ. Χανίων
Γ' Έπαινος Περδικάκης Μιλτιάδης Νικόλαος 10ο Δ.Σ. Χανίων

Μπράβο σας παιδιά, σας ευχόμαστε πάντα επιτυχίες!

 

Ανακοινώνεται ότι στον φετινό τοπικό διαγωνισμό για την Α' Γυμνασίου, διακρήθηκαν οι παρακάτω μαθητές:


Διάκριση Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο
Α' Βραβείο Κουντουράκης Επιμενίδης Νικόλαος Γ/σιο Σούδας
Α' Βραβείο Κουντουράκης Οδυσσέας Νικόλαος Γ/σιο Σούδας
Β' Βραβείο Ανδρεάδης Γιώργος Μανώλης Γ/σιο Ν. Κυδωνίας
Β' Βραβείο Βοζινάκη Ανθή - Μαρία Δημήτριος 6ο Γ/σιο Χανίων
Γ' Βραβείο Βαμβακίδου Ιωάννα Δημήτριος 7ο Γ/σιο Χανίων
Γ' Βραβείο Γηρούση Ευαγγελία Νικόλαος 7ο Γ/σιο Χανίων
Γ' Βραβείο Πετράκη Αργυρώ Γιάννης 6ο Γ/σιο Χανίων
Α' Έπαινος Αρβανίτη Ιακωβίνα Γιώργος 1ο Γ/σιο Ελ. Βενιζέλου
Α' Έπαινος Γιακουμάκη Κωνσταντίνα Εμμανουήλ Γ/σιο Ν. Κυδωνίας
Α' Έπαινος Θεοδοσιάδης Γιώργος Χαράλαμπος 7ο Γ/σιο Χανίων
Α' Έπαινος Λιονάκης Νίκος Νίκος Γ/σιο Βάμου
Α' Έπαινος Πρωτοπαπαδάκη Ναταλία Ευτύχης Γ/σιο Ν. Κυδωνίας
Α' Έπαινος Φραντζεσκάκη Νικολέτα Ματθαίος 4ο Γ/σιο Χανίων
Β' Έπαινος Καλέντζης Νικόλας Παναγιώτης Γ/σιο Θεοδωρόπουλου
Β' Έπαινος Κοκκινάκης Γιάννης Μανώλης 6ο Γ/σιο Χανίων
Β' Έπαινος Μπουραντάς Γιώργης Ηλίας 1ο Γ/σιο Χανίων
Β' Έπαινος Μπυράκη Στελίνα Χρίστος Γ/σιο Ν. Κυδωνίας
Β' Έπαινος Πετράκης Στέλιος Ιωσήφ 2ο Γ/σιο Χανίων

 Συγχαρητήρια παιδιά!

Στο διαγωνισμό της Στ' Δημοτικού για το σχολικό έτος 2012 - 2013 διακρίθηκαν οι παρακάτω μαθητές:

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο Διάκριση
1 Κουντουράκης Επιμενίδης Νικόλαος 2ο Δ.Σ. Σούδας Α' Βραβείο
2 Βαμβακίδου Ιωάννα Δημήτριος Δ.Σ. Στερνών Β' Βραβείο
3 Παπαδοκωνσταντάκης Νικόλαος Χρήστος Δ.Σ Κουντούρας Β' Βραβείο
4 Θεοδοσιάδης Γεώργιος Χαράλαμπος 10ο Δ.Σ. Χανίων Γ' Βραβείο
5 Πανοπούλου Νάνσυ Νικόλαος 10ο Δ.Σ. Χανίων Γ' Βραβείο
6 Πετράκη Αργυρώ Ιωάννης 13ο Δ.Σ. Χανίων Γ' Βραβείο
7 Ψηλού Ελευθερία Κων/νος 15ο Δ.Σ. Χανίων Α' Έπαινος
8 Φαρμάκης Κων/νος Κων/νος 2ο Δ.Σ. Σούδας Α' Έπαινος
9 Φουντεδάκης Κων/νος Νικόλαος Δ.Σ. Αγροκηπίου Α' Έπαινος
10 Βοζινάκη Ανθή - Μαρία Δημήτριος  9ο Δ.Σ. Χανίων Α' Έπαινος
11 Λιονάκης Νικόλαος Νικόλαος  Δ.Σ. Βάμου Α' Έπαινος
12 Καλλιπολίτης Αλέξανδρος Χρήστος  Δ.Σ. Μάλεμε Β' Έπαινος
13 Αρχοντάκης Εμμανουήλ Ιωάννης 11ο Δ.Σ. Χανίων Β' Έπαινος
14 Αθανασάκης Χρήστος Αντώνιος 1ο Δ.Σ. Σούδας Β' Έπαινος
15 Κουντουράκης Οδυσσέας  Νικόλαος 2ο Δ.Σ. Σούδας Β' Έπαινος

Ανακοινώνεται ότι στον φετινό τοπικό διαγωνισμό για την Α' Γυμνασίου, διακρήθηκαν οι παρακάτω μαθητές:

 

Α/Α
Επώνυμο
Όνομα
Σχολείο
Διάκριση
1 Κουριδάκης Αλέξανδρος Ν. Κυδωνίας Α Βραβείο
2 Hidlicka Norbert Ν. Κυδωνίας Α Βραβείο
3 Γρηγορούδης Θόδωρος 6ο Χανίων Β Βραβείο
4 Νίλσεν Ναταλία Ν. Κυδωνίας Γ Βραβείο
5 Σαρτζετάκης Παντελής Παλαιοχώρας Α Έπαινος
6 Ραϊκίδης Νικόλαος 3ο Χανίων Α Έπαινος
7 Φασαράκης Γιώργος Κουνουπιδιανών Α Έπαινος
8 Φραδελάκης Γιώργος 7ο Χανίων Α Έπαινος
9 Καλαμαράκη Ελπίδα 2ο Χανίων Α Έπαινος
10 Παπαδομανωλάκης Ελευθέριος Σούδας Α Έπαινος
11 Φραγκάκος Ηλίας 2ο Χανίων Α Έπαινος
12 Αρτσιδάκης Γιώργος Κουνουπιδιανών Α Έπαινος
13 Χαρίση Μιχαέλα 2ο Ελ. Βενιζέλου Α Έπαινος
14 Κατσανεβάκη Αγγελική 2ο Χανίων Β' Έπαινος
15 Αργυρόπουλος Γιώργος 2ο Χανίων Β' Έπαινος
16 Κοκκινάκης Μανόλης Ν. Κυδωνίας Β' Έπαινος
17 Κοκκινάκη Παναγιώτα Ν. Κυδωνίας Β' Έπαινος
18 Ράος Οδυσσέας 7ο Χανίων Β' Έπαινος
19 Παρασκάκης Νικόλας 3ο Χανίων Β' Έπαινος
20 Γιακουμάκη Ευαγγελία 2ο Χανίων Β' Έπαινος
21 Φραντζεσκάκη Εύα Εκπ. Θεοδωρόπουλου Β' Έπαινος

       
       
       
       

Οι μαθητές που διακρίθηκαν στον 12ο Τοπικό - Νομαρχιακό Διαγωνισμό Δημοτικού (2011-2012) είναι:

Διάκριση Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο
Α΄ Βραβείο Φραγκάκος Ηλίας Γεώργιος 8ο Δ.Σ. Χανίων
Β΄Βραβείο Παπαδομανωλάκης Ελευθέριος Νικόλαος 2ο Δ.Σ. Σούδας
Γ΄ Βραβείο Χαρίση Μιχαέλα Γεώργιος 1ο Δ.Σ. Μουρνιών
Γ΄ Βραβείο Γρηγορούδης Θεόδωρος Ευάγγελος 15ο Δ.Σ. Χανίων

 

 

Ειδικό βραβείο:

 

Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο
Κουντουράκης Επιμενίδης Νικόλαος 2ο Δ.Σ. Σούδας


Α΄ Έπαινος

Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο
Βροχάρης Δημήτρης Ευάγγελος 8ο Δ.Σ. Χανίων
Καλαμαράκης Θοδωρής Στέφανος 8ο Δ.Σ. Χανίων
Φιωτοδημητράκης Νικόλας Γεώργιος Δ.Σ. Κολυμβαρίου
Φουντουλάκης Γιάννης Ιωάννης Δ.Σ. Βαμβακόπουλου
Φραδελάκης Γιώργος Εμμανουήλ 9ο Δ.Σ. Χανίων
Χατζηαγγελάκης Κωνσταντίνος Φραγκίσκος 1ο Δ.Σ. Νέας Κυδωνίας


Β΄ Έπαινος

Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο
Hrdlicka  Norbert Πάβελ Δ.Σ. Νέας Κυδωνίας
Βασιλάκης Θεοχάρης Εμμανουήλ 9ο Δ.Σ. Χανίων
Μπραουδάκη Μαρία Βαρδής Δ.Σ. Εμπρόσνερου
Μυλωνάκης Θοδωρής Αντώνιος 10ο Δ.Σ. Χανίων
Νίλσεν Ναταλία Χόλγκερ 1ο Δ.Σ. Πλατανιά
Σκαλίδη Κατερίνα Ελευθέριος 5ο Δ.Σ. Χανίων


Γ΄ Έπαινος

Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Σχολείο
Μαυριγιαννάκης Αντώνης Αλέξανδρος 6ο Δ.Σ. Χανίων
Φιλοξένη Δανάη Γεώργιος 8ο Δ.Σ. Χανίων
Φραντζεσκάκη Εύα Διονύσιος Εκπ. Θεοδωροπούλου

Οι διακριθέντες στον 11ο Τοπικό Μαθηματικό Διαγωνισμό για τους μαθητές
της ΣΤ ́ Τάξης των Δημοτικών Σχολείων του Νομού Χανίων είναι οι:

Α ́ ΒΡΑΒΕΙΟ

Αρχοντάκη Χριστίνα 11ο Δ.Σ. Χανίων
Πρασιανάκης Στέλιος Δ.Σ. Κουντούρας


Β ́ ΒΡΑΒΕΙΟ

Μπορμπαντωνάκης Γιάννης 1ο Δ.Σ. Νέας Κυδωνίας
Παπαδόπουλος Αργύρης

7ο Δ.Σ. Χανίων


Γ ́ ΒΡΑΒΕΙΟ

Μαυριγιαννάκη Άννα-Μαρία 2ο Δ.Σ. Νέας Κυδωνίας
Τζανάκης Αντώνης 2ο Δ.Σ. Χανίων
Γαλανάκης Ειρηναίος 9ο Δ.Σ. Χανίων
 Μπαγάκη  Αντωνία-Δήμητρα 13ο Δ.Σ. Χανίων
Καποκάκης Γιάννης 1ο Δ.Σ. Σούδας
Αρετάκης Γιάννης 8ο Δ.Σ. Χανίων


Α ́ ΕΠΑΙΝΟΣ

Αποστολάκης Γιάννης Δ.Σ. Παζινού
Βουλγαράκη Ελευθερία 15ο Δ.Σ. Χανίων
Παπαδάκης Στέλιος 2ο Δ.Σ. Κουνουπιδιανών
Καλογεράκης Αλέξανδρος 15ο Δ.Σ. Χανίων
Γουμενάκη Μαρία Δ.Σ. Βουκολιών
Σαλεβουράκης Χάρης 9ο Δ.Σ. Χανίων
Κωλέτης Αχιλλέας 1ο Δ.Σ. Νέας Κυδωνίας
Μαυράκης Γεώργιος 8ο Δ.Σ. Χανίων
Παπαδοκοκολάκης Πάνος 8ο Δ.Σ. Χανίων


Β ́ ΕΠΑΙΝΟΣ

Μπαλάσκα Χριστίνα Δ.Σ. Βαμβακόπουλου
Κρασουδάκης Γιάννης 9ο Δ.Σ. Χανίων
Θωμαδάκης Ραφαήλ 1ο Δ.Σ. Χανίων
Ζαχαρόπουλος Μάνος Δ.Σ. Ναυστάθμου Κρήτης
Διγαλάκη Κορίνα 2ο Δ.Σ. Νέας Κυδωνίας
Αρώνης Στέλιος 10ο Δ.Σ. Χανίων


ΕΙΔΙΚΟ ΒΡΑΒΕΙΟ (Μαθητής Δ’ τάξης – εκτός συναγωνισμού)

Κουντουράκης Επιμενίδης 2ο Δ.Σ. Σούδας

   

Χορηγοί  

   
© Παράρτημά Χανίων Ε.Μ.Ε.